štvrtok 1. marca 2018

TESTOVANIE NOVINIEK ZO ZNAČKY COLLISTAR

Ahojte krásky,
ako dobre poznáte značku Collistar? Vytestovala som pre vás niekoľko produktov  z tejto značky, a postupne ich zverejním. Prvá vec, ktorú na značke Collistar oceňujem sú vskutku rozkošné kolekcie. Takmer nikdy nie je kolekcia k zahodeniu. A takmer všetky produkty sú nositeľné a praktické. V mnohých luxusných značkách sa často stretnete s produktami, ktoré sú veľmi podobné konkurencii, ale najmä sú akýmsi výstrelkom, žiaľ často nenositeľným. Dlhé roky som pôsobila pre niekoľko selektívnych značiek, pohybovala sa parfumériách a verte mi, je to tak. Druhá vec pri Collistare je, že množstvo produktov je dosť kvalitných a za relatívne dostupné ceny. Collistar vyniká najmä v telovke a dekoračke, v poslednom čase vnímam i zaujímavé novinky z pleťovej kozmetiky. Dnes sa zameriam na nový makeup, tiene z kolekcie Caffe Freddo, očnú linku a najnovšiu, luxusne vyzerajúcu riasenku.

Možno viete, že milujem kvapkové makeupy. To sú tie, ktoré majú v balení pipetu. Našla som jeden takýto i v značke Collistar s názvom SERUM FOUNDATION PERFECT NUDE SECOND SKIN EFFECT SPF15. V poslednom čase si vyberám produkty aj kvôli dizajnu. Podľa názvu by som očakávala jemný prirodzený typ makeupu. No s istotou môžem povedať, že je to makeup, ktorý má dosť dobré krytie a celodenný trvácny efekt. Odporučila by som ho pleti, ktorá sú normálna, zmiešaná, možno i mastná s použitím zmatňujúcej bázy. Určite ho treba zafixovať púdrom, aj keď má matný finiš. Hodnotím ho veľmi pozitívne.

collistar makeup, nude makeup, serum foundation perfect nude spf15, tekutý podklad

Keď som sa naposledy prešla parfumériou FAnn, objavila som v ich poslednej kolekcii tieto 4-tiene. Sú krásne, ja zbožňujem všetky odtiene hnedej. Líčim s nimi najčastejšie a hnedé tiene sa hodia každej žene. Len si treba vybrať ten správny odtieň. Niektoré ženy sa sťažujú, že im robia červene vyzerajúce oči. Je to kvôli červenému pigmentu v očných tieňoch, ale riešením je len nahradenie teplej hnedej za ten správny odtieň neutrálnej až studenej. Tieto tiene majú chutný dizajn, šikovne vymyslené uschovanie aplikátorov a zrkadielko. Pôsobia veľmi čisto. Ich názov je CAFFE FREDDO. Z tejto kolekcie existujú ešte jedny a volajú sa CAFFE CALDO. Žiaľ tie nemám, na webe FAnn.sk sú vyobrazené a vyzerajú dokonale.

 Sú inšpirované kávou a zvnútra krabičky nájdete vytlačených stovky malinkých kávových zrniek.❤

collistar illy caffe freddo eyeshadows očné tiene

Je to pomerne veľké balenie a vydrží vám veľmi dlho. Dva z tieňov (tie svetlejšie) sú intenzívne 
perleťové a dva z nich sú takmer úplne matné.  Cítim v nich viac teplých tónov, preto by som ich doporučila ženám, ktoré nemajú tendenciu k červeným očiam. Stoja 35,90,- Eur, čo je primeraná cena ku značke i baleniu.

Sú príjemne pigmentované, takže sa s mi nalíči každá žienka.

collistar tiene caffe freddo eyeshadow illy

collistar eyeshadow caffe freddo očné tiene

collistar linka eyeliner shock testovanie

Už dlhšiu dobu sa obzerám po dobrej očnej linke. Dávam prednosť hrotu, ktorý je ohybný, a nie pevný ako fixka. Keď líčim seba alebo niekoho iného a mám v ruke fixovú linku, zadrháva sa mi o pokožku na viečkach a nedarí sa mi vytvoriť peknú linku. Preto potrebujem niečo ohybné. V Collistare som takú linku našla, a tiež má krásny dizajn. Volá sa EYELINER SHOCK a stojí 25,50,-Eur. Collistar u nás viete kúpiť jedine vo FAnn parfumériách alebo na ich WEBE.

Nebojte sa používať očnú linku, chce to len cvik, práve tento ohybný hrot vám k tomu pomôže 

collistar eyeliner shock linka testovanie

Vedela som už z minulosti, že Collistar má celkom dobré a funkčné maskary. Túto som si vybrala kvôli nádhernému a luxusnému dizajnu. Táto špirálka sľubuje maximálny objem mihalníc. U mňa žiaľ opäť nula bodov. Už za to ani tá chúďa maskara možno tak nemôže ako tie moje mihy. Začíam silne uvažovať o niektorom zo sér na rast mihalníc. Na jeden z nich mám tip, videla som efekt u mojej klientky a prišiel čas ísť do toho. Pretože moje mihalnice sú absolútne mizerné. O tom, ale viac nabudúce. Najprv vyskúšam, potom vám o tom napíšem a odfotím.

COLLISTAR MASCARA VOLUME UNICO je vhodná najmä pre ženy, ktoré riasy majú, a chcú ich mať mega veľké. Tie, ktoré majú absolútne mini riasy, tam by som ju nedoporučovala. Viem, že v tejto značke taká maskara je, ale najprv musím zistiť, ktorá to je a otestovať. Čiže ak chcete objem, ale máte aspoň stredne dlhé riasy, kľudne choďte do toho a dajte vedieť, ako sa vám páči. Jej výhodou je, že má i väčšie balenie ako ostatné a to je 13g. Cena je primeraná a to je 27.50,- Eur.

Collistar mascara volume unico objem rias testovanie

O Collistar veciach budem určite ešte písať. Mám pre vás otestované telové produkty a ešte niekoľko líčidiel. Máte z tejto značky aj vy niečo obľúbené? Som maniak na makeup, chystám sa na testovanie ďalších dostupných značiek.

Kto má chuť, nech sa pripojí ku mojej skupine na Facebooku tu FACEBOOK SKUPINA, kde je to len o príspevkoch na blogu a súťažiach a podobných blogových aktivitách.
Ak vás niečo zaujalo, alebo máte nejaké nápady, či komenty k tomuto článku, podeľte sa so mňou o ne pod článkom. ❤

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára