nedeľa 27. decembra 2015

Palety ZOEVA

V tejto časti blogu sa budem venovať líčeniu očí a mojim obľúbeným paletám.
Pre každého vizážistu je dôležité mať palety tieňov viac ako samostatné tiene. Boli časy, kedy výber na Slovensku bol príliš malý, a už vôbec neboli na trhu profesionálne produkty. Pred nieľkokými rokmi som objavila palety Zoeva, nemeckú značku, ktorá ma prekvapila výnimočnou kvalitou v pomere ku cene, ktorá je skutočne nízka.

Niekedy sa ma nevesty pýtajú, s čím líčim. Potrpím si na kvalitnú kozmetiku a v mojom kufri nájdete väčšinu veľmi kvalitných a rôznych kozmetických produktov. No občas to nemusí znamenať, že to čo je lacnejšie, musí byť bezdpodmienečne aj nekvalitné.  Rada hľadám, skúšam a preto sa chcem s vami o tieto skúsenosti aj deliť.
Zoeva palety sú bez obsahu parabénov a minerálnych olejov.

NATURALLY YOURS

Paleta 10 očných tieňov v kombinácii matných i perleťových farieb. Paleta je vhodná úplne pre každú ženu a pre každú farbu očí. Obvzlášť mám rada matnú bielu a vanilkovú na rozjasnenie vnútorných kútikov a klenbu pod obočím. V palete je aj perleťová jemná zlatá, béžovo ružová a niekoľko odtieňov neutrálnych hnedých tónov.


SMOKY

Táto paleta prišla ku mne len v poslednom čase, no je priam ideálna na dymové líčenie pre večierkovú a plesovú sezónu. Väčšina tieňov je matná.


COCOA BLEND

K tejto palete som si chvíľu hľadala vzťah. No teraz patrí k mojej obľúbenej, je zmesou teplých hrejivých farieb, ktoré pôsobia na očiach zmyselne, ale i dramaticky. Obzvlášť milujem matnú svetlú okrovú a veľmi vkusnú tehlovo-hnedú. Pre plesovú sezónu môžete líčenie obohatiť o medeno-zlaté odtiene.ROSE GOLDEN

V tejto palete je prevaha perleťových odtieňov ružovej, zlatej a medenej. Tri odtiene, ktoré sú moje obľúbené na dymový typ líčenia. Sú matné od béžovej, cez pudrovú hnedú až hnedočiernu. Pod obrázkom tejto palety je fotografia svadobného líčenia, kde som práve tieto posledné dymové tiene používala. 

foto: Matej Kmeť

Onedlho bude mať Zoeva prírastok nových paliet na líčka a očné tiene. Dokonca sa mi o nich snívalo,.Akonáhle ich vyskúšam, dám vám vedieť na mojom blogu. :)
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára