pondelok 12. februára 2018

BE MINE VALENTINE S YES FOR LOV

Ahojte Valentínovky,

máte radi sviatok Valentína? Minimálne je milý kvôli pripomenutiu si, že máte niekoho radi. Tak na to nezabudnite prosím. Vaši drahí sú isto plní očakávania.  Som presvedčená, že v tomto uponáhľanom svete, bude stačiť i nejaká maličkosť či službička. Napríklad,že drahému spravíte voňavú masáž. A aj o tom, respektíve tip, s čím ju spraviť, nájdete nižšie. A ktovie, možno tieto voňavé šteklivé vecičky i vyhráte.

PRETO SLEDUJTE VALENTÍNSKU DAROVAČKU O TIETO CHUTNÉ VECIČKY

 NA MOJEJ FB FANPAGE OD 13.FEBRUÁRA

KLIK DAROVAČKA TU ❤ 

Zachytili ste už niekde značku "yes for lov"? 
 "ÁNO pre lásku" má vo svojom portfóliu veľmi rozkošné a hrejivé vecičky. Chutné balenie, zvádzajúce vône, teplé masážne sviečky, ale i perá, ktoré odhalia na vašom tele tajné písmo. Viac nájdete na YESFORLOV. Jednou z vecí, ktoré sa mi veľmi páčia, je "OPOJNÁ MASÁŽNA SVIEČKA".  Zapálite knôt a sviečka sa rozpustí na hrejivý masážny balzam. Môžem potvrdiť, že vonia nádherne.  Podĺa mňa krásny valentínsky darček, nemyslíte?  NA TOMTO LINKU JU NÁJDETE.

Kto má chuť, môže si zaobstarať čierne pierko na hladkanie. Odjakživa je dotyk niečo, čo potrebujeme všetci. A či je to dotyk dlaňou alebo dotyk takouto chutnou pomôckou, je takmer úplne jedno, možno s rozdielom nočnej hodiny. ☺ PIERKO NA ŠTEKLENIE NÁJDETE TU.Ja osobne milujem vône. Keď zatvoríte oči, a privoniate si ku vôni, vynorí sa pred vami príbeh. Pri komerčnejších vôňach je to trochu nuda:), ale pri tých, ktoré sa tvoria s láskou, je to niečo očarujúce. Každý z nás si vône nesie už od bábätka. Vône sú jednoducho úžasné,a život bez nich by bol obyčajný. 
YES FOR LOV má pre ženu jej vlastnú intímnu vôňu. Parfémik, ktorý je opojný. Popísala by som ho ako kvetinovo-korenistý. Taký, ktorý prekvapí a vytvorí atmosféru pekného večera. Tento súkromný intímny parfém NÁJDETE NA TOMTO LINKU.
Jednou z ďalších vecí, ktorá by slúžila skôr pre náš vlastný dobrý pocit je DELICIOUS PEARLY POWDER - Trblietavý voňavý púder Je určený na zjemnenie a prevoňanie pokožky na tele, ale kľudne by som sa ním prepudrovala i na pleti. Obsahuje jemné trblietavé čiastočky, nič vyzývavé.  Balenie obsahuje luxusnú, mäkkú labutienku. Tento nádherný voňavý púder nájdete NA TOMTO LINKU.
Je pre vás príjemné ležať vo vońavých obliečkach? Pre mňa  áno. A viete si predstaviť, žeby ste používali parfém i do vášho prádla? V tejto úžasnej hrejivej vôni vlatním masážny olej. Používam ho miesto telového mlieka práve kvôli neskutočne príťažlivej vôni. Čosi ako santalové drevo, zľahka korenisté, mierne nasladlé, jednoducho sexy. V yes for lov však nájdete aj vôňu do prádla pod názvom "TITILLATING SHEET FRAGRANCE".  A keby náhodou niekoho zaujímalo o aký masážny olej ide, tak pod názvom "TITILLATING MASSAGE OIL" ho nájdete.
Oba tieto produkty nájdete TU-OLEJ a TU-SHEET FRAGRANCE.

Užite si svojho Valentína. Ďakujem vám za sledovanie môjho blogu ❤ 
Kto má chuť, môže sledovať moju skupinu na Facebooku, kde sa zdieľajú všetky príspevky z tohto blogu.
FACEBOOK SKUPINA

Pravidlá darovačky nájdeteTU


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára