pondelok 12. marca 2018

PRESMERUJTE SA NA NOVÝ BLOG

Ahojte žienky,

toto bude posledný príspevok na tomto blogu a tejto platforme. Už asi 2 mesiace pracujem na novom blogu, respektíve i novej doméne, veľmi podobnej tejto. 
Sľubujem modernejší, krajší a dokonalejší blog, kde odteraz budú vychádzať všetky ďalšie príspevky. 

Dnes večer zverejním prvý príspevok písaný už na tomto blogu. 
Okrem toho bude tento blog spojený tak zľahka i s mojou prácou vizážistky, pretože v hornom menu nájdete i moje portfólio 

Preto budem veľmi rada, keď sa zapíšete na odoberanie noviniek


Všetky doterajšie príspevky na tomto blogu budú ďalej k dispozícii, aj keď sú aj na novom blogu. Tam si však vyžadujú ešte nejaké úpravy.
Ak sa vám bude zdať ešte niečo nedokonalé, verte mi, že sa na tom pracuje, len ja už nechcem viac čakať, pretože sa chcem s vami o toto moje tretie "dieťa" podeliť.

Na facebooku mám i skupinu, ktorá je najmä o zdieľaní príspevkov z blogu, zdieľaní skúseností medzi čitateľkami a taktiež novozaložený album, kde si môžete pridať kozmetické produkty, ktoré ste napríklad dostali alebo kúpili, a nesadli. Tieto produkty v tomto albume budú slúžiť na výmenu alebo predaj, medzi tými, ktorí sú v skupine. Preto je dobré dané fotky i označiť svojím menom. Veľakrát sa stane, že si kúpime zlú farbu, alebo jednoducho niečo nefunguje tak, ako sme si želali, ale môže fungovať na niekom inom.


DÚFAM, ŽE SA VÁM BUDE TENTO BLOG PÁČIŤ A UVÍTAM I VAŠE KOMENTY ČI PRIPOMIENKY. 

Krásny deň ❤

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára